MF1W510RFT
Lumimax Optoelectronic Technology
Producto No:
MF1W510RFT
Descripción:
RES 510 OHM 1% 1W AXIAL
En stock : 500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 100
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 510 Ohms
Series MF
Power (Watts) 1W