MF2W360RFT
Lumimax Optoelectronic Technology
Producto No:
MF2W360RFT
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 360 OHM 1% 2W AXIAL
En stock : 500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 100
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 360 Ohms
Series MF
Power (Watts) 2W