MFP1WSBBD52-9K76
YAGEO
Producto No:
MFP1WSBBD52-9K76
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 9.76K OHM 0.1% 1W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 9.76 kOhms
Series MFP
Power (Watts) 1W