MFR-25FTE52-2K2
YAGEO
Producto No:
MFR-25FTE52-2K2
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 2.2K OHM 1% 1/4W AXIAL
En stock : 17031
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 kOhms
Series MFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W