MFR1WSFBE52-3M83
YAGEO
Producto No:
MFR1WSFBE52-3M83
Descripción:
RES 3.83M OHM 1% 1W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.83 MOhms
Series MFR
Power (Watts) 1W