MG14FB1M50
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
MG14FB1M50
Descripción:
RES 1.5M OHM 1% 1/4W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.453" L (4.00mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 MOhms
Series MG
Power (Watts) 0.25W, 1/4W