MGM2JT130K
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
MGM2JT130K
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 130K OHM 5% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 130 kOhms
Series MGM
Power (Watts) 2W