Stanley Electric Co
Producto No:
MGN1106MS-TR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED RED CLEAR SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.897
$6.897
10
$5.0008
$50.008
100
$4.13193
$413.193
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Red |
| Current - Test | 1A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.80mm L x 3.80mm W |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 2.22mm |
| Supplier Device Package | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | 3-SMD, No Lead |
| Mfr | Stanley Electric Co |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 855nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 1.70mm Dia |
| Base Product Number | MGN1106 |