MACOM Technology Solutions
Producto No:
MGS801
Fabricante:
Paquete:
Chip
Lote:
-
Descripción:
DIODE,SCHOTTKY,GAAS,GC110 PACKAG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 5V (Min) |
| Capacitance @ Vr, F | 0.05pF @ 0V, 1MHz |
| Diode Type | Schottky - 1 Pair Series Connection |
| Current - Max | 50 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 7Ohm @ 5mA, 1MHz |
| Supplier Device Package | Chip |
| Series | MGS8xx |
| Power Dissipation (Max) | 75 mW |
| Package / Case | Die |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MGS8 |