Panasonic Industrial Automation Sales
Producto No:
MGSDB1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SPEED CONTROL AC MOTOR 120V 90W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Current - Output | 2A |
| Voltage - Load | 100 ~ 120V |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Obsolete |
| Series | MGSD |
| Type | Module |
| Wattage - Load | 90 W |
| For Use With/Related Products | - |
| Voltage - Supply | 100 ~ 120VAC |
| Motor Type | AC Motor |
| Mfr | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Features | - |
| Package | Box |
| Interface | - |
| Number of Motors | 1 |
| Control / Drive Type | Variable Frequency Drive (VFD) |
| Base Product Number | MGSDB |