ITT Cannon, LLC
Producto No:
MKJ1A6F13-37SA
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$203.452
$203.452
10
$188.53225
$1885.3225
25
$181.75096
$4543.774
50
$180.39436
$9019.718
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Ingress Protection | Environment Resistant |
| Voltage Rating | 500VAC |
| Contact Finish Thickness - Mating | 50.0µin (1.27µm) |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Shell Size, MIL | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Shell Size - Insert | 13-37 |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Number of Positions | 37 |
| Color | - |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | A |
| Mounting Feature | - |
| Series | MKJ1 |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MKJ1A |