Essentra Components
Producto No:
MKKJ-5-RT
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLIP J-TYPE CLEAR ADHESIVE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.52155
$5.2155
25
$0.47614
$11.9035
50
$0.4484
$22.42
100
$0.42959
$42.959
250
$0.392274
$98.0685
500
$0.373578
$186.789
1000
$0.308208
$308.208
2500
$0.280193
$700.4825
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Clear |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | - |
| Series | Richco, KWIK KLIP |
| Type | Clip, J-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.813" (20.65mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.485" (12.32mm) |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.563" (14.30mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Opening Size | 0.313" (7.95mm) |
| Base Product Number | MKKJ-5 |