Essentra Components
Producto No:
MKKJ-6-RT
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLIP J-TYPE CLEAR ADHESIVE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.551
$5.51
25
$0.5035
$12.5875
50
$0.47405
$23.7025
100
$0.45429
$45.429
250
$0.41477
$103.6925
500
$0.39501
$197.505
1000
$0.325888
$325.888
2500
$0.296258
$740.645
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Clear |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | - |
| Series | Richco, KWIK KLIP |
| Type | Clip, J-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.875" (22.22mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.563" (14.30mm) |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.625" (15.88mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Opening Size | 0.375" (9.53mm) |
| Base Product Number | MKKJ-6 |