WIMA
Producto No:
MKP1J034706B00JSSD
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RAD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.5555
$2.5555
10
$2.07005
$20.7005
50
$1.80614
$90.307
100
$1.58042
$158.042
500
$1.204144
$602.072
1000
$1.053636
$1053.636
2500
$1.016006
$2540.015
5000
$0.978367
$4891.835
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | High Pulse, DV/DT |
| Height - Seated (Max) | 0.827" (21.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 400V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 0.47 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |