WIMA
Producto No:
MKS4D053307C00JSSD
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP FILM 33UF 5% 100VDC RAD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.2745
$8.2745
10
$7.35395
$73.5395
50
$6.43492
$321.746
100
$5.88335
$588.335
500
$5.056014
$2528.007
1000
$4.688307
$4688.307
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.945" (24.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.634" L x 0.512" W (41.50mm x 13.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 63V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 33 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |