Apex Tool Group
Producto No:
ML503
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TIP HOT KNIFE FOR ML500MP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tip Chip Size | - |
| Tip Type | Soldering |
| Product Status | Obsolete |
| Series | Weller® |
| For Use With/Related Products | ML500MP |
| Length | 0.500" (12.70mm) |
| Mfr | Apex Tool Group |
| Temperature Range | 750°F ~ 900°F (400°C ~ 482°C) |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Tip Shape | Knife |
| Width | 0.375" (9.53mm) |
| Diameter | - |