MLF1005AR68K
TDK Corporation
Producto No:
MLF1005AR68K
Descripción:
FIXED IND 680NH 10MA 800MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq 25 @ 10MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 10 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 800mOhm Max
Inductance 680 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 150MHz