Hogar / Fixed Inductors / MLF2012DR33JTD25
minImg
MLF2012DR33JTD25
TDK Corporation
Producto No:
MLF2012DR33JTD25
Fabricante:
TDK Corporation
Paquete:
0805 (2012 Metric)
Descripción:
FIXED IND 330NH 250MA 400MOHM SM
En stock : 3970
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 20 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 250 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 400mOhm Max
Inductance 330 nH
Series MLF
Type Multilayer
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 200MHz