MLFA25FTC120K
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
MLFA25FTC120K
Descripción:
RES 120K OHM 1% 2/5W MELF 0204
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 120 kOhms
Series MLFA
Power (Watts) 0.4W, 2/5W