MLFM25FTC3R30
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
MLFM25FTC3R30
Descripción:
RES 3.3 OHM 1% 0.4W MELF 0204
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings -
Resistance 3.3 Ohms
Series MLFM
Power (Watts) 0.4W