Hogar / Fixed Inductors / MLG1005S3N3STD25
minImg
MLG1005S3N3STD25
TDK Corporation
Producto No:
MLG1005S3N3STD25
Fabricante:
TDK Corporation
Paquete:
0402 (1005 Metric)
Descripción:
FIXED IND 3.3NH 800MA 200MOHM SM
En stock : 9772
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 8 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.3nH
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Inductance 3.3 nH
Series MLG
Type Multilayer
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 5GHz