SICK, Inc.
Producto No:
MLSE-0200A2NP0
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
AGV SENSOR MLS 200MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP65, IP67, IP68 |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | - |
| Output Configuration | - |
| Sensing Method | - |
| Light Source | - |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable with Connector |
| Series | MLS |
| Voltage - Supply | 9V ~ 30V |
| Mfr | SICK, Inc. |
| Cable Length | 7.87" (200mm) |
| Package | Box |
| Adjustment Type | - |
| Base Product Number | MLSE |