Panduit Corp
Producto No:
MLTFC6SH-LP316
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL TIE LOCKING BLK 450LBS 1.95'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
50
$10.64456
$532.228
100
$9.75745
$975.745
1250
$9.166075
$11457.59375
5000
$8.870397
$44351.985
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Tensile Strength | 450 lbs (204.12 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Stainless Steel 316, Polyester Coated |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Pan-Steel® MLTFC |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Corrosion Resistance, UV Resistant |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.950' (594.36mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.630" (16.00mm) |
| Length - Approximate | 23.5" |
| Bundle Diameter | 6.00" (152.40mm) |
| Base Product Number | MLTFC6 |