MLVA06V09C210-R
Eaton - Electronics Division
Producto No:
MLVA06V09C210-R
Descripción:
VARISTOR 16.5V 30A 0603
En stock : 2488
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 11.5 V
Capacitance @ Frequency 210 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 16.5 V
Varistor Voltage (Max) 21.5 V
Series MLVA
Energy 0.1J
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 7 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 9 V
Current - Surge 30 A