Eaton - Electronics Division
Producto No:
MLVB06V18C001
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VARISTOR 53V 0603
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.399
$0.399
10
$0.3192
$3.192
25
$0.29222
$7.3055
100
$0.21755
$21.755
250
$0.197182
$49.2955
500
$0.163172
$81.586
1000
$0.122379
$122.379
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 46 V |
| Capacitance @ Frequency | 1 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 53 V |
| Varistor Voltage (Max) | 60 V |
| Series | MLVB |
| Energy | - |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 18 V |
| Base Product Number | MLVB06 |