MLVC32V065C1000
Eaton - Electronics Division
Producto No:
MLVC32V065C1000
Descripción:
VARISTOR 82V 400A 3225
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 73.8 V
Capacitance @ Frequency 1100 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 82 V
Varistor Voltage (Max) 90.2 V
Series MLVC
Energy 1.8J
Package / Case 3225 (8063 Metric)
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 50 V
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 65 V
Current - Surge 400 A