MMA02040C2002FB000
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
MMA02040C2002FB000
Descripción:
RES 20K OHM 1% 2/5W MELF 0204
En stock : 1823
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 20 kOhms
Series MMA - Professional
Power (Watts) 0.4W, 2/5W