MMA02040E1502BB100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
MMA02040E1502BB100
Descripción:
RES 15 KOHM 0.1% 1/4W 0204
En stock : 4160
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 15 kOhms
Series MMA - Precision
Power (Watts) 0.25W, 1/4W