MMB02070C1271FB700
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
MMB02070C1271FB700
Paquete:
0207
Descripción:
RES SMD 1.27K OHM 1% 1W 0207
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0207
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.27 kOhms
Series MMB - Professional
Power (Watts) 1W