MMB02070C3307FB200
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
MMB02070C3307FB200
Descripción:
RES 0.33 OHM 1% 1W 0207
En stock : 24891
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 mOhms
Series MMB - Professional
Power (Watts) 1W