MMB02070C5601FB700
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
MMB02070C5601FB700
Descripción:
RES SMD 5.6K OHM 1% 1W 0207
En stock : 6970
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 7000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 5.6 kOhms
Series MMB - Professional
Power (Watts) 1W