C&K
Producto No:
MMGGF5L0C
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$24.9945
$24.9945
10
$18.74255
$187.4255
25
$17.18056
$429.514
50
$16.13936
$806.968
100
$15.09816
$1509.816
250
$14.577484
$3644.371
500
$14.056865
$7028.4325
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Position | 0.330" (8.4mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 135°C |
| Release Force | 20gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Turret |
| Actuator Type | Lever, Straight |
| Current Rating (Amps) | 1A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Series | MM |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 115gf |
| Overtravel | 0.045" (1.1mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Pretravel | 0.090" (2.3mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MMGGF5 |
| Differential Travel | 0.026" (0.65mm) |