SAB North America
Producto No:
MMS-50
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE GLAND 22.5-32MM M50 BRASS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$64.1535
$64.1535
25
$50.977
$1274.425
50
$48.393
$2419.65
100
$44.517
$4451.7
250
$39.995
$9998.75
500
$37.525
$18762.5
1000
$34.5515
$34551.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.886" (22.50mm) |
| Thread Length | 0.591" (15.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 1.969" (50.0mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | M50x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Includes | - |
| Series | CG 300 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |