MNR12E0ABJ131
Rohm Semiconductor
Producto No:
MNR12E0ABJ131
Fabricante:
Rohm Semiconductor
Descripción:
RES ARRAY 2 RES 130 OHM 0606
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package -
Series MNR
Power Per Element 62.5mW