MNR15ERRPJ202
Rohm Semiconductor
Producto No:
MNR15ERRPJ202
Fabricante:
Rohm Semiconductor
Descripción:
RES ARRAY 8 RES 2K OHM 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package -
Series MNR
Power Per Element 31mW