onsemi
Producto No:
MOC3023M
Fabricante:
Paquete:
6-DIP
Lote:
-
Descripción:
OPTOISOLATOR 4.17KV TRIAC 6DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.76
$0.76
10
$0.4978
$4.978
100
$0.32604
$32.604
1000
$0.257393
$257.393
2000
$0.240236
$480.472
5000
$0.231648
$1158.24
10000
$0.228218
$2282.18
25000
$0.22307
$5576.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Static dV/dt (Min) | - |
| Zero Crossing Circuit | No |
| Current - Hold (Ih) | 100µA (Typ) |
| Output Type | Triac |
| Voltage - Isolation | 4170Vrms |
| Approval Agency | UL |
| Current - LED Trigger (Ift) (Max) | 5mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Voltage - Off State | 400 V |
| Series | - |
| Package / Case | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Channels | 1 |
| Turn On Time | - |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.15V |
| Package | Tube |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60 mA |
| Base Product Number | MOC302 |