MOV-10D431K
Bourns Inc.
Producto No:
MOV-10D431K
Fabricante:
Bourns Inc.
Descripción:
VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
En stock : 71
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 230 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series -
Energy 65J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 275 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 350 V