MP0045/1E1GN012S
Bulgin
Producto No:
MP0045/1E1GN012S
Descripción:
SWITCH PB DPST ON-OFF ILLUM GRN
En stock : 41
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Illumination Type, Color LED, Green
Operating Temperature -20°C ~ 55°C
Actuator Type Round, Button, Flush
Panel Cutout Dimensions Circular - 16.20mm Dia
Current Rating (Amps) 3A (AC)
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 12 VDC
Series -
Type Standard, Illuminated
Switch Function On-On
Voltage Rating - AC 250 V