MP850-500-1%
Caddock Electronics Inc.
Producto No:
MP850-500-1%
Paquete:
TO-220
Descripción:
RES 500 OHM 1% 50W TO220
En stock : 271
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.650" (16.52mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient -20/ +50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220
Resistance 500 Ohms
Series Kool-Pak®MP800
Power (Watts) 50W