MP9100-0.050-1%
Caddock Electronics Inc.
Producto No:
MP9100-0.050-1%
Paquete:
TO-247
Descripción:
RES 0.05 OHM 1% 100W TO247
En stock : 2000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.825" (20.96mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Temperature Coefficient 0/ +200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-247
Resistance 50 mOhms
Series Kool-Pak®MP9000
Power (Watts) 100W