MP9100-40.0-1%
Caddock Electronics Inc.
Producto No:
MP9100-40.0-1%
Descripción:
RES 40 OHM 1% 100W TO247
En stock : 49
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.825" (20.96mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Temperature Coefficient -20/ +80ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-247
Resistance 40 Ohms
Series Kool-Pak®MP9000
Power (Watts) 100W