Bud Industries
Producto No:
MPG-22329
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE GLAND 18-25MM PG29 BRASS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$18.43
$18.43
10
$13.8225
$138.225
100
$13.003125
$1300.3125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.710" (18.03mm) |
| Thread Length | 0.320" (8.13mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 1.460" (37.1mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | PG29 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.980" (24.89mm) |
| Includes | Gasket |
| Series | MPG |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Bud Industries |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MPG-22 |
| Conduit Hub Size | - |