Monolithic Power Systems Inc.
Producto No:
MPQ8634AGLE-Z
Fabricante:
Paquete:
21-QFN (3x4)
Lote:
-
Descripción:
IC REG BUCK ADJUSTABLE 12A 21QFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.928
$5.928
10
$5.32095
$53.2095
25
$5.03006
$125.7515
100
$4.359265
$435.9265
250
$4.135768
$1033.942
500
$3.711004
$1855.502
1000
$3.1635
$3163.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 12A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 21-QFN (3x4) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 21-PowerVFQFN |
| Frequency - Switching | 480kHz ~ 1.15MHz |
| Mfr | Monolithic Power Systems Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.9V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MPQ8634 |