SAB North America
Producto No:
MPS-11L
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE GLAND 5-10MM PG11 BRASS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.9655
$9.9655
25
$7.0205
$175.5125
50
$6.669
$333.45
100
$6.1655
$616.55
250
$5.662
$1415.5
500
$5.3105
$2655.25
1000
$4.8925
$4892.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.197" (5.00mm) |
| Thread Length | 0.394" (10.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.732" (18.6mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | PG11 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Includes | - |
| Series | CG 300 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Base Product Number | MPS-11 |
| Conduit Hub Size | - |