SAB North America
Producto No:
MPS-16
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE GLAND 10-14MM PG16 BRASS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.5235
$11.5235
25
$8.1225
$203.0625
50
$7.7045
$385.225
100
$7.1535
$715.35
250
$6.536
$1634
500
$6.137
$3068.5
1000
$5.662
$5662
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.394" (10.00mm) |
| Thread Length | 0.394" (10.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.886" (22.5mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | PG16 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Includes | - |
| Series | CG 300 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |