SAB North America
Producto No:
MPS-21
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE GLAND 13-18MM PG21 BRASS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$17.1
$17.1
25
$12.977
$324.425
50
$12.312
$615.6
100
$11.4095
$1140.95
250
$10.45
$2612.5
500
$9.7945
$4897.25
1000
$9.0345
$9034.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.512" (13.00mm) |
| Thread Length | 0.472" (12.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 1.114" (28.3mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | PG21 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.709" (18.01mm) |
| Includes | - |
| Series | CG 300 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |