SAB North America
Producto No:
MPS-9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE GLAND 4-8MM PG9 BRASS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.8375
$7.8375
25
$5.51
$137.75
50
$5.225
$261.25
100
$4.8355
$483.55
250
$4.446
$1111.5
500
$4.161
$2080.5
1000
$3.838
$3838
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.157" (4.00mm) |
| Thread Length | 0.394" (10.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.591" (15.0mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | PG9 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Includes | - |
| Series | CG 300 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |