MPZ1608Y151BTA00
TDK Corporation
Producto No:
MPZ1608Y151BTA00
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
En stock : 745
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 50mOhm
Impedance @ Frequency 150 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MPZ
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.8A