Everspin Technologies Inc.
Producto No:
MR25H10MDC
Fabricante:
Paquete:
8-DFN-EP, Large Flag (5x6)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC RAM 1MBIT SPI 40MHZ 8DFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.1125
$12.1125
10
$11.2195
$112.195
25
$10.96452
$274.113
40
$10.906
$436.24
80
$9.600586
$768.04688
230
$9.12417
$2098.5591
570
$9.0328
$5148.696
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 40 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 128K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-DFN-EP, Large Flag (5x6) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Memory Size | 1Mbit |
| Package / Case | 8-TDFN Exposed Pad |
| Technology | MRAM (Magnetoresistive RAM) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Everspin Technologies Inc. |
| Package | Tray |
| Memory Format | RAM |
| Base Product Number | MR25H10 |