onsemi
Producto No:
MR5010MP2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED T 3/4 RED DIFF PC MNT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 5V |
| Color | Red |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 1.2mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Mfr | onsemi |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Current | 6mA |
| Lens Size | 2.03mm Dia |
| Base Product Number | MR50 |